Podle zprávy Českého statistického úřadu v roce 2012 bylo rozvedeno 26 402 manželství, což bylo o 1,7 tisíce méně než v roce 2011. Takto nízký roční počet rozvodů byl naposledy zaznamenán koncem 70. let 20. století. Hurá, můžete si říci. Ale přátelé, je to jen statistika. Skutečností je, že není nad čím jásat. Vztahy mezi dospělými partnery nikdy nebyly a nebudou snadné. Snad je to vinou rychlejší doby, ale je fakt, že dnes místo soužití a hledání cest k možné změně vzájemného přístupu obou partnerů, nacházíme zkratku k rychlému vyřešení problému – s partnerem/partnerkou se nesnesu, vyřeší to rozvod.

Rozvod dítě

Mimochodem – vás nikdy nenapadlo, že partnera můžete změnit? Anebo že vás povaha vašeho partnera změnila? Je lepší partnera vyměnit, když jsem naštvaný na celý svět? Nejsem divný, když o tom vůbec přemýšlím?

V sobotu 16.11.2013 v 17 hodin proběhne v sálu Staré radnice v Havlíčkově Brodě další setkání s prof. RNDr. Vladimírem Králem, DrSc. Nese název: Nejste spokojeni s PARTNEREM? Co s tím udělat… Jedná se o druhou přednášku v cyklu LEPŠÍ ŽIVOT (SKORO) BEZ INVESTIC, ANEB INVESTUJTE DO SEBE

Stejně jako loňský cyklus stejného řečníka GENY A MOJE CHOVÁNÍ, i ty letošní přednášky se pokoušíme zachytit na domácí digitální kameru. Záznam není vůbec profesionální, ale pokud by vám přednáška z jakéhokoliv důvodu utekla najdete její záznam na těchto našich stránkách v rubrice Ke stažení/kázání, přednášky.

Ale záznam je jen záznam, znáte to. Přijměte naše pozvání a přijďte se podívat naživo, vždyť vstupné je zdarma.

Poslední přednáška celého cyklu se odehraje ve stejný čas, na stejném místě v sobotu 23.11.2013 pod názvem Pozitivní myšlení jako KLÍČ k úspěchu v životě.