Jako malé církevní společenství nemáme často tu příležitost být pořadateli nějakého koncertu. Na konci května se nám to ale opět povede. Naše pozvání přijal křesťanský písničkář Pavel Kantor, svým publikem i přáteli přezdívaný Pavouk. Koncert se koná den po skončení Noci kostelů, tedy v sobotu 26. května 2018 od 18:30. Protože v Brodě nemáme vlastní prostory, velmi laskavě nám svou modlitebnu propůjčí sbor Církve bratrské ve Strážné ulici 1364, tedy nedaleko Černého mostu, nebo za Pleasem, chcete-li.

Pavoukovy písně jsou známé především na Severní Moravě, tam by členové různých křesťanských společenství asi ani nebyli schopni určit, do kterého z nich Pavel patří. Jeho písně zdomácněly všude. A i když na Vysočině takový věhlas nemá, věříme, že návštěvy jeho koncertu nebudete litovat. Jeho laskavé písně jsou jako pohlazení. Můžete posoudit v jedné hudební ukázce.

Video pochází z hodinového pořadu křesťanské televize Hope TVMůj příběh, má píseň„, natočeného v roce 2010. Dozvíte se v něm o Pavoukovi spoustu informací, uslyšíte pár písní, ale naživo, je naživo 🙂 Jste srdečně zváni.