s podnadpisem – NEJEN O KONCI MAYSKÉHO KALENDÁŘE

Také jste si přečetli informaci, že nejčastějšími zadavateli dotazu „21.12.2012“ jsou na vyhledávači Google uživatelé, přihlášení na počítačích v České a Slovenské republice? Proč se v našich zeměpisných šířkách o konci mayského kalendáře může mluvit jako o fenoménu?

Přiznám se, že na tuto událost se těším už dlouhou dobu. Mýlím se, nebo se nemýlím, když ji beru na lehkou váhu? Jsou naopak proroctví, která by mohla mít pravdu? Dá se to nějak poznat? Je mnoho otázek, které se ve věci naší budoucnosti dají položit. Je jich tolik, až by to jednoho mohlo položit… Ne na všechny najdeme odpovědi, ale cyklus o Proroctvích je nadepsán jako diskusní, proto se můžete zapojit i vy.

Každé z nich bude začínat vždy od 17 hodin, místem konání je sbor Českobratrské církve evangelické, Chotěbořská 2513/1, Havlíčkův Brod, tedy i místo našeho pravidelného sborového setkávání.

26.11.2012 to bude první téma: KONEC 2012 JE NA ŘADĚ – zprávy z minulosti, nejistota budoucnosti, proroctví jako fenomén doby

Co to vlastně znamená konec mayského kalendáře? Co nám do konce letošního roku vzkazují Nostradamova proroctví? Mají vůbec zprávy z minulosti pro nás nějaké zásadní poselství? Úvodní pořad v celém cyklu nastolí otázky a uvede také do světa biblických proroctví.

Následující setkání:
10.12.2012 – Biblická proroctví den, kdy Nabucco vstal špatnou nohou

22.12.2012 – Happeningový podvečer oslav přežití konce mayského kalendáře

14.1.2013 – Co dělat, když reklamní proroctví zklamou aneb o zapomínaném proroctví z Olivetské hory

Jste srdečně zváni, a omlouváme se, že mayští kameníci, respektive vykladači jejich kalendáře, umístili konec právě do předvánočních příprav. Doufáme, že si přesto najdete chvilku, a přijdete mezi nás.