Už po dvacáté třetí se v pátek 18. 10. 2013 v Havlíčkově Brodě na dva dny otevřou brány Podzimního knižního veletrhu. Účastníci veletrhu – vystavovatelé i návštěvníci – se sejdou v omezených prostorách KD Ostrov, a to má svou velkou výhodu. Na malém prostoru si můžete prohlédnout většinu nakladatelských novinek – a nezáleží na tom, jestli jste čtenáři, provozovatelé knihkupectví nebo „jen“ nákupčí vánočních dárků.

Protože pro křesťany, mezi které se hrdě počítáme, je vztah ke knihám zásadní – vždyť přeci Bibli se ne nadarmo říká Kniha knih – není divu, že se výstavy zúčastníme aktivně. Najdete nás ve stánku číslo 100, v hlavním sále výstavy, přímo na pódiu, kde budeme hájit barvy nakladatelství Advent-Orion s.r.o. Toto naše církevní nakladatelství se samozřejmě nevěnuje pouze publikacím, určeným pro potřeby církve, právě naopak, to je jen okraj publikační činnosti. Vydává knihy s tematikou zdravotně osvětovou, výchovnou, psychologickou, dětskou i duchovní.

Na veletrh se můžete vydat do KD Ostrov osobně, a nebo také pomocí virtuálního veletrhu. Samozřejmě, že nevystavujeme celou nabídku nakladatelství, ale jen vybrané tituly – a jak to bývá na veletrzích obvyklé, nabídka je se speciální výstavní slevou. Veletrh má i bohatý doprovodný program – ve kterém už ale třeba nenajdete informaci, že se po celou dobu konání můžete v jednom ze stánků připojit k ručnímu opisování Bible.

Těšíme se s vámi na viděnou.

Aleš Kocián

kazatel Církve adventistů s. d. v Havlíčkově Brodě